Niews brief voor Jeugd en ouders!!

{nl}{nl}{nl}{nl}Nieuwsbrief{nl}wielervereniging-Urk.{nl}{nl}{nl}{nl} Beste ouders{nl}van onze jeugdleden,{nl}{nl}{nl}{nl} Doormiddel{nl}van deze nieuwsbrief willen wij u/jullie van het een en ander op de hoogte{nl}stellen. Wij zijn er als vereniging van overtuigd dat de onderlinge band tussen{nl}de ouders van jeugd leden en wij als bestuur van wielervereniging Urk goed moet{nl}blijven. Omdat er binnenkort veel gaat veranderen bij de jeugd en er toch heel{nl}wat te melden is schrijven wij u deze nieuwsbrief.{nl}{nl} {nl}{nl}Gezellig avondjes{nl}{nl}Heel vaak{nl}heeft de jeugd de gelegenheid om op Zaterdagavond na een zware inspanning te{nl}hebben geleverd die dag/week, om dan met zn allen een gezellige avond te{nl}hebben. Onder genot van wat lekkers en wat drinken kunnen ze een filmpje{nl}kijken. Dit willen we natuurlijk zo houden. Want ook naast het fietsen willen{nl}we de onderlinge band goed houden. De afgelopen keren viel het ons op dat na{nl}afloop veel al jonge jongens van onze vereniging nog alleen op de fiets naar{nl}huis gaan vanaf het industrieterrein. Wij willen u er op attenderen dat het uw{nl}eigen verantwoording is hoe u zoon/dochter naar huis gaat. Tijden het gezellig{nl}avondje zorgt de vereniging voor ze maar u als ouder bent verantwoordelijk hoe{nl}u zoon of dochter naar huis gaat. Wij willen natuurlijk niet dat er wat{nl}gebeurd. Let wel dat dit nu niet een dreiging is, want we willen de gezellige{nl}avondjes er graag in houden. {nl}{nl} {nl}{nl}Winter seizoen.{nl}{nl}Het winter{nl}seizoen staat weer voor de deur. Dit betekend veelal koudere dagen. Natuurlijk{nl}gaan de activiteiten in welke vorm dan ook gewoon door. Hou hiervoor het{nl}gastenboek in de gaten, zodat iedereen er is als er een activiteit organiseert{nl}word. Kan u zoon of dochter niet meld hem dan af via het gastenboek. U kunt{nl}begrijpen dat wij veel tijd en energie en geld in het organiseren van{nl}winteractiviteiten stoppen, dan mogen wij op zn minst dit wel van onze{nl}jeugdleden verwachten. {nl}{nl} {nl}{nl}Clubkleding.{nl}{nl}We mogen{nl}zeer blij zijn dat we beschikken over een mooi eigen tenue. Wij als vereniging{nl}vinden het dan ook een terechte zaak dat wij van onze leden verwachten dat ze{nl}met het clubtenue op de training en wedstrijden verschijnen. Bij de jeugd{nl}gebeurd dit tot op heden keurig netjes. Hou dat zo!!  {nl}{nl} {nl}{nl}Eenmalige{nl}winteraanbieding clubkleding{nl}{nl}Omdat veel jeugdleden{nl}alleen een shirtje en een korte broek hebben, en het straks aardig koud kan{nl}zijn doen wij u nu een eenmalige aanbieding. U kunt nu een lange broek en een{nl}jasje bestellen voor maar 50 euro. U kunt begrijpen dat hierin veel geld zit{nl}alleen al een broek kost zo al 85 euro. Daarom vragen wij een kleine eigen{nl}bijdrage voor een lange broek en een jasje. Wij willen hiermee voorkomen dat er{nl}jeugdleden in korte broeken rijden of iets dergelijks tijdens de wintermaanden.{nl}Als u interesse hebt kunt u een mail sturen naar heinras@solcon.nl. Doe dit zo snel mogelijk, vanwege{nl}de levertijd van 6 weken. {nl}{nl} {nl}{nl}Wintertrainingen.{nl}{nl}Doordat de{nl}dagen korter worden en het sneller donker en kouder, zullen hier de trainingen{nl}ook op aangepast worden. Hoe dit eruit komt te zien zal een deze dagen op de{nl}site komen te staan. Wat wij alvast willen zeggen is: als er getraind word in{nl}de avond... zorg dan dat er verlichting op de fiets zit. Ook op de racefiets{nl}hoort verlichting als er in het donker getraind word. Komt u op de training{nl}zonder verlichting dan is de vereniging niet aansprakelijk voor de gevolgen. {nl}{nl} {nl}{nl}Seizoen 2011{nl}{nl}Het{nl}afgelopen jaar mochten wij genieten van een groeiende jeugdafdeling. Eef Coenen{nl}trainde trouw 2 a 3 maal per week, en reed meestal ook nog 1 wedstrijd met ze.{nl}Doordat het niveau verschil nu echt te groot wordt moeten we andere maatregelen{nl}nemen. Omdat wij als vereniging hier zelf ook baat bij hebben zullen we dit{nl}probleem met beide handen aanpakken. Er worden op dit moment al veel plannen{nl}besproken voor volgend seizoen. Ook de rol van u als ouder word hierin mee{nl}besproken. U kunt natuurlijk begrijpen dat wij niet zonder steun van ouders{nl}kunnen. Binnenkort zult u hier meer informatie over ontvangen. Tot nu toe{nl}kunnen we alleen zeggen dat het volgend seizoen nog beter gaat worden dan{nl}afgelopen seizoen.  {nl}{nl} {nl}{nl}Tot slot.{nl}{nl}Als er van{nl}uw kant vragen of opmerking zijn? Kunt u die altijd mailen naar: info@wvurk.nl of heinras@solcon.nl ook ben ik telefonisch bereikbaar op{nl}0651285911.{nl}{nl} {nl}{nl}{nl}{nl} Sportieve{nl}groet,{nl}{nl} {nl}{nl}Hein{nl}Ras{nl}{nl}Secretaris{nl}& jeugd co